Elérhetőségek

Tagintézmény- vezető

Vidonyiné Solymos Rita - vidonyine.solymos.rita[at]sek.elte[dot]hu

Tagintézmény-vezető helyettes

Avasné Lendvai Viktória- lendvai.viktoria[at]sek.elte[dot]hu

 

Titkárság

Darázs Tímea - darazs.timea[at]sek.elet[dot]hu

Papp Erika - papp.erika[at]sek.elte[dot]hu

 

Nevelési tanácsadás - gyógypedagógia

Auer Éva - auer.eva[at]sek.elte[dot]hu

Bodorkós Éva - bodorkos.eva[at]sek.elte[dot]hu

Kóta-Tóth Tímea - kota.toth.timea[at]sek.elte[dot]hu

Nacsa Szilvia - nacsa.szilvia[at]sek.elte[dot]hu

Martin Eszter – martin.eszter[at]sek.elte[dot]hu

Móricz Nikoletta – moricz.nikoletta[at]sek.elte[dot]hu

Palatin Krisztina - palatin.krisztina[at]sek.elte[dot]hu

Paár Tímea - paar.timea[at]sek.elte[dot]hu

Pásztor Nóra – pasztor.nora[at]sek.elte[dot]hu

Takács Beatrix - takacs.beatrix[at]sek.elte[dot]hu

Zahuczki Enikő - zahuczki.eniko[at]sek.elte[dot]hu

 

Nevelési Tanácsadás - pszichológia

Borbély Nóra - borbely.nora[at]sek.elte[dot]hu

Erős Viktória - eros.viktoria[at]sek.elte[dot]hu

Erdődi Judit - erdodi.judit[at]sek.elte[dot]hu

Farmasi Éva - farmasi.eva[at]sek.elte[dot]hu

Gerencsér Enikő - gerencser.eniko[at]sek.elte[dot]hu

Gyöngyösi Katalin Krisztina - gyongyosi.katalin[at]sek.elte[dot]hu

 

Sas Tímea - sas.timea[at]sek.elte[dot]hu

Tőke Csilla - toke.csilla[at]sek.elte[dot]hu

 

Iskolapszichológia

Kardos Bernadett - kardos.bernadett[at]sek.elte[dot]hu

Kálócz Katalin - kalocz.katalin[at]sek.elte[dot]hu

Varga Fruzsina - varga.fruzsina[at]sek.elte[dot]hu

 

Korai fejlesztés

Asbóth Barbara – asboth.barbara[at]sek.elte[dot]hu

Kondor Csilla - vajdane.kondor.csilla[at]sek.elte[dot]hu

Németh Ágnes - nemeth.agnes[at]sek.elte[dot]hu

Némethné Németh Alexandra - nemeth.alexandra[at]sek.elte[dot]hu

Pátkai Zsanett - patkai.zsanett[at]sek.elte[dot]hu

Poór Petra - poor.petra[at]sek.elte[dot]hu

Sütő -Sári Tünde - suto.sari.tunde[at]sek.elte[dot]hu

 

Gyógytestnevelés

Krisztián Nóra - krisztian.nora[at]sek.elte[dot]hu

 

Logopédia

Berta Diána - berta.diana[at]sek.elte[dot]hu

Cser Kitti - cser.kitti[at]sek.elte[dot]hu

Ferencz Renáta - ferencz.renata[at]sek.elte[dot]hu

Keresztes Beáta - keresztes.beata[at]sek.elte[dot]hu

Kornné Szaller Judit - kornne.szaller.judit[at]sek.elte[dot]hu

Kriston Barbara - kriston.barbara[at]sek.elte[dot]hu

Mátis Ildikó - matis.ildiko[at]sek.elte[dot]hu

Móroczné Rosta Andrea - moroczne.rosta.andrea[at]sek.elte[dot]hu

Novotni Horváth Petra - novotni.horvath.petra[at]sek.elte[dot]hu

Papp Anna - papp.anna[at]sek.elte[dot]hu

Pék Andrea Dominika - pek.andrea[at]sek.elte[dot]hu

Simon Zsanett - simon.zsanett[at]sek.elte[dot]hu

Tihanyi Viktória - tihanyi.viktoria[at]sek.elte[dot]hu

Tóthné Jászberényi Judit - tothne.jaszberenyi.judit[at]sek.elte[dot]hu

Vass Péterné - vass.peterne[at]sek.elte[dot]hu

Vörös Andrea - voros.andrea[at]sek.elte[dot]hu